Jak na krásné nohy do sukní

Přidal: Přidáno: 1. 5. 2018 00:03:13

01 Květen 2018

Jaro je tady, ideální čas vytáhnout sukně a ukázat krásu svých nohou

Chcete si již obléknout sukni bez punčoch, ale vaše nohy vypadají po zimě všelijak? Vyzkoušejte pár triků, jak dát nohy na jaro do kondice.

Cvičte

Pevné nohy, ať jakkoli dlouhé a tvarované, vypadají vždy lépe. Dobrá zpráva je, že tady platí všeho s mírou! Nemusíte ani tolik dřít. Jde o to nohy lehce zpevnit, vytvarovat a na to vám postačí pravidelná jóga, běh nebo spousta chůze. S jógou Vám dobře poradí náš partner "Zlatá dílna"

Odvodněte

Vynechte na pár dní sůl, cukr, alkohol a třeba i bílou mouku. Pijte týden odvar z kopřivy a břízy nebo si pomozte některým z odvodňovacích preparátů, které se dají koupit v lékárně.

Obrušujte

Dejte si pořádnou vanu plnou horké vody s koupelovou solí a vyzbrojte se dobrým peelingem a masážní houbou. Nohy potřebují zbavit nevzhledných šupinek kůže jako nikdy! Takže až se prohřejete a uvolníte, pusťte se nemilosrdně do toho a nohy nešetřete. Vezměte to od stehen až po špičku palce. Pořádně obruste starou kůži a rozprouděte línou lymfu houbičkou.

Oholte

Způsobů zbavení chloupků je několik a ať preferujete jakýkoliv znich, teď je čas se do toho pustit naplno. V zimním období jsou nohy zahalené a proto nás trochu zarostlá lýtka tolik netrápí, ale dokonalé ženské nohy chtějí být hladké jako dětský zadeček. 

Tónujte

I ty sebekrásnější nohy mohou být po zimní období bílé a to není to pravé ořechové. Naopak i trochu méně dokonalé budou krásné, když budou tónované trochu do hněda. Krom sluníčka a solárka pomůže samoopalovací nástřik. Každý to nemusí, ale alespoň na jaře si ho občas dopřejte. Vyplatí se používat světlejší tóny ať nejste podivně tmavohnědá a nezapomeňte, že máte i zbytek těla, aby vaše "fake" tónování bylo rovnoměrné. Pokud se do samoopalování pustíte doma, buďte velmi opatrná na skvrny. Nejprve pořádný peeling a nezapomeňte sušší místa namazat, aby nezhnědla příliš!

Mažte

Nabídka speciálních krémů pro nohy je veliká. Nemusí být vůbec drahé, aby byly účinné. Vyberete si takový, který zpevňuje a pomáhá proti celulitidě. Nejdůležitější je však pravidelnost. Občasným používání se žádný zázrak konat nebude

Pedikúra

Nádherné nožky chtějí pravidelnou pedikúru ať už doma, nebo u odborníka. Alespoň jednou týdně své nohy zbavte suché kůže a hýčkejte je.

Zdroj: ženy.iprima.cz

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info