Jak na krásné vlasy

Přidal: Přidáno: 19. 5. 2018 10:13:32

19 Květen 2018

Toužíte i vy po krásných a zářivých vlasech, jaké mají modelky v reklamách na vlasové přípravky? Chcete, aby vaše vlasy byly také tak krásně lesklé? Pak si přečtěte pár triků jak na to. Někdy stačí opravdu málo.

Kvalitní střih

Pokud toužíte po krásných vlasech, určitě mějte na paměti vhodný střih, který bude sedět Vašemu obličeji. Vlasy totiž dělají asi tak 70% celkového vzhledu. Nebojte se oslovit a navštívit odborníka, který vám s tím jistě rád pomůže. Správným střihem můžete vyzdvihnout, nebo naopak skrýt, žádoucí či nežádoucí nedostatky vašeho obličeje.

Kvalitní kosmetika

Pro krásné a zdravé vlasy nezapomínejte používat kvalitní kosmetiku. Není od věci si za ni několik peněz připlatit, výsledek Vás za pár měsíců jistě velice překvapí. Ať už máte jakýkoliv typ vlasů, na trhu dnes seženete spousty vhodných přípravků právě pro vás. Můj osvědčený produkt je řada Kérastase od firmy Lóreal Professionnel.

krasa.cz

Správné mytí

Nejdříve zbavte vlasy stylingových přípravků a to tak, že je vyčešte. Poté použijte vhodný šampon pro svůj typ vlasů. Nejprve vlasy navlhčete pod tekoucí vlažnou vodou. Poté naneste šampon ve velikosti lískového oříšku, pokud máte vlasy dlouhé, množství přizpůsobte. Šampon v dlaních trochu napěňte a poté krouživými pohyby vmasírujte do vlasů a pokožky. Dále důkladně vymyjte všechny zbytky šamponu. Během vymývání důkladně promačkejte rukama. Nakonec doporučuji vlasy propláchnout studenou vodou.

Rozčesávání

Pokud máte poškozené, nebo jemné vlasy, které se snadno zacuchávají, rozčešte je už před mytím. Během mytí je moc necuchejte, buďte jemní. Vlasy vždy rozčesávejte od konečků, po malých pramenech. Používejte vhodný hřeben, vhodné jsou ty s většími zuby ze dřeva, nebo tvrdé gumy, předejte tím elektrizování. Pokud nepospícháte, nechte vlasy před česáním uschnout. Pro poddajnější vlasy používejte kondicionéry, které zahladí strukturu vlasu.

Barvení

Zapomeňte na barvení barvami z drogérie. Pokud toužíte po vašem vysněném odstínu vlasů, zajděte si k profesionálovi. Barvy z drogérie rozhodně nepatří mezi nejvhodnější. Váš kadeřník Vám velmi rád poradí to, co je zrovna pro Vaše vlasy vhodné. Takový kvalitní přeliv, nebo slabý melír, vykouzlí ve vašich vlasech zázrak. Dopřejte vašim vlasů to nejlepší.

Strava a vitamíny

Pokud toužíte po krásných zdravých vlasech, dopřejte si vyváženou stravu. Strava by měla obsahovat potřebné vitamíny, bílkoviny, železo, zinek a základní tuky. Pravidelný přísun správných vitamínů je nezbytný pro správný vývoj a růst vlasů. Které vitamíny užívat pro krásné, pevné a zdravé vlasy? Patří sem vitamín A, C, D, E, H, B, zinek, magnézium a proteiny.

 

 Autor Tereza Svobodová

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info