Zlatá dílna nabízí svobodný prostor Vašim myšlenkám i tělu. Mimořádné nápady, mimořádní lidé, mimořádný přístup, rovnováha.

Pro registrované zákazníky sleva 10% na lekce jógy a masáže. Pro uplatnění slevy se musíte rezervovat na stránkách www.zlatadilna.cz a do poznámky vepsat slevový kód, který po přihlášení naleznete zde

Jóga

DOSPĚLÍ- SKUPINOVÉ LEKCE Jóga

Skupinové lekce jógy jsou vhodné pro lidi, kteří mají s jógovým cvičením nějaké zkušenosti a již nepotřebují individuální přístup.  Pokud zkušenosti nemáte, doporučuji začít u individuálních lekcí.

 

Cena lekce: 130 Kč

 

Lekce vede Karolína Tou-Jou Chudobová

 

TERAPEUTICKÁ JÓGA BODY AND MIND

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE JÓGY MÁ SAMA O SOBĚ TERAPEUTICKÉ ÚČINKY. NAUČÍTE SE VYUŽÍVAT KOUZLO JÓGY SPRÁVNĚ A POCHOPÍTE, ŽE MÉNĚ JE KOLIKRÁT VÍCE. V MÉM PODÁNÍ SE NEMUSÍTE BÁT CIZÍCH VÝRAZŮ A ABNORMÁLNÍCH POZIC. SNAŽÍM SE VYCHÁZET Z VÁS A PŘIZPŮSOBIT TAK TERAPIE VÁM NA MÍRU. SNAŽÍM SE JÓGOVÁ CVIČENÍ PŘENÉST DO NAŠEHO VNÍMÁNÍ TAK, ABYCHOM JI UMĚLI ZAPOJIT DO NAŠICH BĚŽNÝCH ŽIVOTŮ.

Jedná se o individuální lekce pro 1-3 osoby, na kterých se do hloubky věnujeme dechu, jednotlivým částem těla, správnému pochopení našeho těla pozic tak, aby nám pomáhaly, nikoliv aby nás ničily. Lekce jsou vhodné pro úplné začátečníky, ale také pro ty, které jóga zajímá více do hloubky.

Součástí je delší relaxace. Lekce trvá 60-90 minut a probíhá v předem dohodnutém prostoru. Nejčastěji v sále Toulcova dvoru na Praze 10. Cena 900-1000Kč/ 60 min., 1300-1500Kč/ 90 min.

 

Na co se obvykle zaměřujeme :

 

DECH

* Plynutí dechu, pochopení, vnímání, seznámení se s plným jógovým dechem, dechové očistné techniky, nácvik dechu v různých pozicích

 

HLUBOKÝ STABILIZAČNÍ SYSTÉM

* Správné zapojení hlubokého stabilizačního systému- středu těla, které nás drží pohromadě a pomáhá nám zabránit bolestem zad. Správné posílení středu těla / Core/.

 

ZKLIDNĚNÍ

* Zklidnění, relaxace, meditace, všímavost /Mindfulness/. Učíme se relaxovat. Učíme se zklidnit své tělo a mysl a tím postupem času měnit přístup ke zryhlenému tempu a stresu kolem nás.

 

CVIČENÍ

* Jednotlivé části těla, pozice, varianty pozic.

* Pozdrav Slunci

* Sestavení variace pozic dle vlastní potřeby

 

Lekce vede Karolína Tou-Jou

 

Dále v nabídce také Powerjóga, Aštaga jóga, jóga pro děti a mládež i možnost online jógy.

 

Masáže

Aromaterapeutická masáž

Sportovní masáž

Těhotenská masáž

 

Aromaterapeutická masáž Vás příjemně uvolní. Vaše tělo naprosto zrelaxujete a dodáte potřebnou energii prostřednictvím jemných doteků a aromatických olejíčků české firmy Nobilis Tilia. Aroma masáž má zejména terapeutické účinky. Během ní totiž tělo nastartuje čištění, které probíhá mimoděk a díky vlastnímu výběru olejíčku je ušité na míru právě Vaším aktuálním potřebám. Navíc se dozvíte pár praktických rad, jak Vám olejíčky mohou pomoci v běžném životě.

 

AromaMasáž pro dospělé                 / 40 min.-500Kč, 60 min. 700Kč /

AromaMasáž pro děti  teenagery  / 40 min. 470 Kč/
AromaMasáž pro seniory              / 40min. 500Kč/
AromaTěhotenská masáž            / 40 min. 500Kč/


Můžete ji i darovat:-). V případě zájmu mohu dojet za seniory přímo domů. Cena za dopravu dle vzdálenosti.


Sportovní masáž se hodí jako podpora regenerace  svalů  po sportování, fyzické námaze, nebo při ztuhlosti svalstva a celkové únavě. Jedná se o klasickou masáž přírodním olejem. Nehodí se pro malé děti a seniory.

 

 Sportovní masáž pro dospělé                / 40 min. 450Kč, 60 min. 600Kč/

 Sportovní masáž pro děti od 10 let    / 40 min.. 430Kč/

 

Masáže probíhají ve Zlaté dílně , masér- Karolína Tou-Jou Chudobová

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info