O nás

Jsme menší rodinnou společností s týmem blogerů, kteří zároveň chodí do práce :) a proto na nás najdete prozatím pouze e-mailové kontakty. Na e-mail Vám odpovíme nejpozději do 3. pracovních dnů.

Portál Chci být krásnější.cz byl otevřen 1.5.2018 slouží pro získávání informací o aktuálních trendech zkrášlování sama sebe, životních stylech, novinek v oblasti módy, módních doplňků, kosmetiky, parfému a spousty dalších.

Pro registrované zákazníky máme připravený bonusový program, kdy za přidaný komentář k článkům obdrží zákazník bonusové kredity, které může vyměnit za slevy, poukazy, hodnotné dárky a spousty dalších.

Náš E-shop není klasickým E-shopem, jak jej znáte. Nenaleznete zde tisíce produktů za akční ceny, ale pouze produkty, které budou vyžadovat větší počet zákazníku, abychom Vám mohli přinést nejlevnější cenu.

Objednávka se tedy aktivuje až tehdy, kdy projeví o produkt daný počet zákazníků. Pokud se do určeného data nepřihlásí určený počet zákazníků, bude objednávka automaticky zrušena.

Připravujeme pro Vás i aukční systém objednávek, kde budete zadávat jedinečnou nejnižší nabídku.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info